Kategoriler

MİSYON VE VİZYONUMUZ

2019 yılında Ulusal bir projede yolları kesişen, iki İnşaat Mühendisinin kuruluşu olan firmamız, 2020 yılında resmi olarak kurulmuştur. Kurucularımız, tecrübelerini ve yeteneklerini hizmet verdiği sektöre yansıtmayı hedeflerken, sektöre yeni bir soluk getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

          Yaşam alanlarında ihtiyaç olan ürünlerin, en ekonomik şekilde, kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak tasarımı, satışı ve uygulanması firmamızın önceliğini oluşturmaktadır. Müşteri İSTEK’lerini maksimum şekilde karşılanabilmesi için mimarlarımızın birebir ilişkiler kurarak  çalışmalarını yapması, rakiplerimizden bizi bir adım öne çıkarmaktadır.

           Kararlı ve sağlam adımlarla çalışmalarına kaliteli ve sektörün öncü markalarıyla devam eden firmamız, hayallerinize konu olan yaşam alanlarınızda, hayallerinize renk katan uygulamalara imza atacaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

          Ülkemize katma değerli, sağlıklı yapılar ve ürünler ile hizmet ederek, küresel çapta hizmetlerine devam etmeyi hedeflemektedir. Bir sonraki adımda, markamız ile dünya pazarında etkili bir noktaya gelmeyi hedeflemekteyiz.

 

MİSYONUMUZ

 

           En değerli paydaşlarımızdan olan çalışma ekibimiz yani AİLEMİZ ile, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmet sağlamak TÜRK yapılarının Dünya’da güvenilir ve seçkin elçisi olmak bizim en büyük planımızdır.